Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem ismeri fel a gépem a...

Nem ismeri fel a gépem a pendriveomat! Miért?

Figyelt kérdés

Hello úgy mindenkinek.

Az lenne a gondom,hogy a 64 gb-os pendriveomat bedugtam egy okostévébe,azóta a számítógép nem ismeri fel.


Visszadugtam,ide-oda a gépben,tvben,de semmi. Tudtok valami okos megoldást?


A gép a deviceoknál látja. Köszi aki segít.


Ui:Okoskódó dug át a másikba,vehetsz új pent, kapcsold ki a gépet típusú válaszok nem érdekelnek,ennyireértek hozzá.A többieknek szól a kérdés,akik nem ostobák.

Köszönöm a kultúrált válaszokat előre is!


2018. márc. 13. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ki kell kapcsolni a gépet, hiszen kikapcsolva persze, hogy nem látja! Újra kell indítani!
2018. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hát ritka okos lettem eme információtól az biztos
2018. márc. 13. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Számítógép-kezelés, azon belül a lemezkezelés látja a penyát?

Ha igen, akkor lehet, hogy a windows számára ismeretlen fájlrendszerre formázta a TV, vagy egyszerűen cska "OFFLINE" vagy nincs betűjele

2018. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak. Ha egyből gyökér módon teszed fel a kérdést, akkor olyan válaszokat is fogsz kapni.
2018. márc. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

22:03-as ,így kéne mindenkinek hozzállnia amúgy,ez egy értelmes,normális válasz volt.

Igen a gép látja,énis attól tartok ,hogy a t formázta ez eddig oké.Olvastam,h ilyenkor a betujelét meg kell változtatni.Megtettem,de sajna semmi,és több ötletem nincs,pedig a device-oknál látja a pendriveot

2018. márc. 13. 23:51
 6/6 fersk ***** válasza:
Aktívvá is kell tenni (jobb gomb) a lemezkezelőben.
2018. márc. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!