Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen tabletet vegyek a 11...

Milyen tabletet vegyek a 11 éves kislányomnak? Rajzolni szeretne rajta, hozzávaló érintőceruza is kéne.

Figyelt kérdés

Nem kell mindentudó csúcsmodell, jó lenne ha nem lenne egy vagyon, de lehessen hozzávaló érintőceruzát venni ( nem a bumszlivégűt, hanem ami finomabb vonalat is tud.)

Örülnék nagyon valami ötletnek, mert 100e alatt én nem találtam a neten laikusként keresgélve.:(

Előre is köszönöm ha tud valaki segíteni!


2018. márc. 15. 17:36
 1/2 loneredwolf válasza:

Szia!

Az a helyzet, hogy léteznek ilyen rajzololgatós designer tabletek, de ahhoz mélyen a zsebedbe kell nyúlnod. Két lehetőséged van: Vagy veszel számítógéphez digitalizáló táblát, ami kb 30 db ezres (nekem ilyenem van [link] és nagyon szeretem) Vagy venned kell egy rendes tabletet. Én az Ipad pro-t tudom javasolni erre egy apple pencillel. Ez a legjobb és egyben a "legolcsóbb" ilyen tablet a piacon. Lehet most anyázni amiért ilyen drága de ez van. Én jelenleg apple telefont és laptopot használok és teljes az elégedettség. Ipadje a nagynénémnek van és imádja. Ő szokott vele rajzolni és gyönyörű rajzokat lehet vele csinálni, a tetoválásokat, amiket csinál mindig azon tervezi meg. Az egész izlés kérdése meg persze péntárcáé. Nekem a digitlizáló tábla jött be. Az 25 ezer (amit linkeltem és tényleg nagyon jó) Az ipad a ceruzával együtt kb 130 és lehet keveset is mondtam. Én a digitalizáló táblát ajánlom személy szerint, csak ugye ahhoz kell gép, de szerintem ez nem nagy gond.

Remélem tudtam segíteni :)

2018. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ és az idődet! :)

A baj az, hogy gépünk nincs és most nem is aktuális nálunk beruházni rá. Az Ipad aláírom, hogy tök jó lehet, de rettegve adnám a Szélvész-kisasszony kezébe, arról nem beszélve, hogy van a háznál egy 4 éves veszélyforrás is. :D

Jelenleg egy törött kijelzős Samsung A5(6)-on rajzolgat, annál bármi jobb lenne. Samsung tab-okat nézegettem 50e körül...

2018. márc. 19. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!