Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri megvenni egy ilyen...

Megéri megvenni egy ilyen laptopot? ( Többi lent )

Figyelt kérdés

Egy HP Compaq nx6310 típusú laptopról van szó. Használtan venném meg 15 ezer ft-ért. Ezek a játékok jól futnának rajta: LegendaryMC, Star Stable Online, Alicia Online.

És akinek volt/van ilyen laptopja azoktól kérdezném, nagyon kicsi?? Nézegettem róla képeket és hááát.. nekem kicsinek tűnik :/

Mindent összefoglalva, megszabad venni? Válaszokat előre is köszi! :)



2018. márc. 16. 22:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, kimaradt a kérdőjel. Ezek a játékok jól futnak rajta?:
2018. márc. 16. 22:26
 2/6 anonim ***** válasza:

Határozott nem a válasz. Kicsi (512 Mb.) ram, lassú proci, 80Gb. winyó....


Játszani ezen , a felsorolt játékokkal biztos nem fogsz tudni...


Windows xp-t futtat el normálisan, annál újabb rendszereket nem, vagy csak döcögősen. alaplapra integrált videókártya van benne, amely az 512 megás ramodból veszi el magának a videó memóriát, a rendszernek még kevesebb marad.

2018. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem! Rútúl át akarnak verni, az a gép egy forintot nem ér, nemhogy 15 ezret. Nézd meg a specifikációt, 512mb ram, 80gb hdd, stb. Használhatatlan 2018-ban.
2018. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
kizárt,nehogy megved!
2018. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Azért nem tudtam hogy nemszabad megvenni mert nem nagyon értek hozzá.

2018. márc. 16. 22:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Régi Centrino laptop, legalább 12 éves. Akkuja tutira halott és ha csak az eredeti 512MB RAM van benne, az ma már semmire nem elég, még egy mai Linuxnak is kevés. Egy WOW még éppen elfut rajta, talán a Minecraft is, de akkor sem ér 15 ezret. Ha minden működik rajta, akkor mondjuk 7-8, max 10 ezret ér, de akkor se jó játékra.


Nekem egy ilyen kaliberű gép megy torrentezős gépként, de abban is 2GB-ra bővítettem az eredeti 512MB-ot.


A játékok alapján fiatal lány vagy. Bízz meg valakit, aki ért a számítógépekhez, hogy vegyen neked egy normális laptopot. Használt üzleti gépet javaslok, mert azok bírják és sok helyen garanciával adják el.

2018. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!