Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs meg a képek nevű mappám....

Nincs meg a képek nevű mappám. Hol keressem?

Figyelt kérdés
Véleltenül törölhettem (vagy valamit elnyomtam a gépemen és azért nem találom) a képek nevű mappámat, ami a D meghajtón volt eddig. Fontos lenne a visszaállitása, mivel sok fontos esemény van/volt megörökitve benne. Tegnap este mikor kikapcsoltam a gépet még megvolt, ma azonban nem találtam sehol. A kukában nincs, de bármilyen programmal is próbálom keresni az elveszett fájlokat nincs eredmény. Merre lehet az elveszett mappa? Win 7 64 bites operációs rendszerem van

2018. márc. 17. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet áthúztad egy másik mappába? Van Total Commandered, mert ott van lehetőség név szerint keresni a D meghajtón. Vagy megpróbálhatod a win7 intézőjében beírod "képek".
2018. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Recuva Portable programmal is kereshetsz, mert lehet a kukából is törlődött. Legjobb pendrive-ról futtatni szerintem, úgy nem írhat felül semmit.
2018. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csinálj rendszer visszaállítást, vezérlőpultban van.
2018. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A rendszervisszaállítást felejtsd el. Az pont nem erre való és csak rontanál a helyzeteden!


A Total Commander-es keresésel próbálkozz vagy a utána a recuva-val.

2018. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4 látszik nagyon értesz a dologhoz! :D A rendszer visszaállítással vissza lehet hozni, ez a leg egyszerűbb.
2018. márc. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A vezérlőpoltba beirtam a képek szót (ékezet nélküli volt az elkallótt is), nem talált semmit. A Recuvat kipróbáltam már vagy kétszer-háromszor, de mindig ugyanaz volt az eredmény: talál vele képeket, de nem azokat, amelyek nekem kellenek. A rendszervisszaállitást nem próbáltam, mert tartok tőle, hogy minden adatom el fog veszni. A Total Commandert most töltöttem le, kipróbálom ezt is.
2018. márc. 18. 10:12
 7/13 anonim ***** válasza:

Ötöske, látszik hogy tényleg értesz hozzá. Lepontozás helyett inkább művelődj!!


[link]


De ide is leírom: "Rendszer-visszaállítás : Visszaállítja a számítógép rendszerfájljait egy korábbi állapotba anélkül, hogy ez hatással lenne a fájlokra, például e-mailekre, dokumentumokra vagy fényképekre. "


Ez annyit jelent hogy a személyes fájlokat NEM állítja vissza csak a rendszerfájlokat. Sem a képeket sem a telepített játékokat, semmit. Tehát történik egy csomó írás a HDD-re és lehet hogy pont ezzel írja felül a keresett mappát.

2018. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért jó hogy az 50%-oddal - ami sugallja mennyi hasznos választ adsz - pontozol le másokat akik jó választ adnak.


Keress rá konkrét fájlnévre és keress rejtett mappákban is. erre jó a Total Comander is. Ha nem vezet eredményre akkor marad az adatmentés...

2018. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Próbálj úgy keresni, hogy a D meghajtóban keresel az intéző (fájlkezelő) keresőjével. A vezérlőpult nekem sem hozott találatot, de a D-t megnyitva, ott a jobb felső sarokban lévő kereső igen.

Próbálhatod ugyanezt a C-n is.

A legjobb viszont a TotalCommander. Csak a gyökérmappában indítsd a keresést a D-n, a legelső mappaszinten.

2018. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7-8! Erőlködtök, de nem értitek az egészet...

Azzal semmi adat, kép, stb nem fog elveszni, ha visszaállítsa, ha egy olyan időpontra állítsa vissza, amikor még megvoltak a képei, akkor biztos meglesznek, mivel az akkori beállításokat, fájlokat stb tölti be.

De ha konkrétan ezeket a képeket akarja tényleg visszakapni, akkor a rendszerkép helyreállítással is tudná, ha van ilyen mentése.

Ezért kell biztonsági mentéseket csinálni, főleg külső helyre, vagy fehőbe.

2018. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!