Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen gépet rakjak/szereljek...

Doma233 kérdése:

Milyen gépet rakjak/szereljek össze?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Nyáron tervezem hogy össze dobok egy viszonylag közepes gépet,ami úgy a mai játékok 70-80%-át mondjuk elvinné közepes grafikán.

Amire én gondoltam(ez egy teljes össze szerelés lenne)

-AMD vagy Nvidia videókártyát tennék bele

-6 v 8 GB RAM

-i3 vagy i5

-tápegység(passz)

-monitornak Max egy kétezres felbontás

-gépház(passz)

Tudnátok nekem segíteni hogy kb 80-100 alatt megtudok úszni egy ilyen gépet? Maximum 150,de tartanám a 100 alatti árat valahogy.Válaszokat előre megköszönném :)


2018. márc. 17. 22:02
 1/4 anonim válasza:
Pontosan nem tudom mire használnád fel a gépet ezért nem is nagyon tudok neked most összeírni egy konfigot. Pcx oldalát érdemes megnézni: [link] Itt kiírja hágy forintnál jársz, ha kiválasztasz egy processzort akkor már csak olyan alaplapokat ajánl fel amiben hozzávaló foglalat van stb... Bem feltétlenül innen kell megrendelned a gépet, de a konfig öszzeállítását nagyban segíti.
2018. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Játékra használnám .:)
2018. márc. 19. 09:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy most az nvidia GTX kártyáknak az ára nagyon felszökött a magasba...
2018. márc. 19. 10:08
 4/4 anonim válasza:
Majdnem az összes kártyának felszökott az ára köszönhetően a bányász barátainknak...
2018. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!