Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöröltem a mappát amiben...

Letöröltem a mappát amiben volt az összes képem, mert alig volt tárhelyem, és azt mondták, hogy fent van a felhőbe, de egyáltalán nincs fent a felhőbe és nagyon fontosak a képek. Hogyan lehetne visszaállítani?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

MELYIK felhőbe'?

Google Drive, OneDrive, iCloud, vagy melyik?

A legtöbb ilyen szolgáltatásnál először meg kell adni azokat a mappákat/fileokat, amiket időközönként szinkronizálni szeretnél a géped és a felhő között. Ha nem volt ilyen beállítva, vagy a sync ki volt kapcsolva, akkor azokat a képeket bizony sosem mentette el semmi.

Mikor törölted le a képes mappát?

2018. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A google drive-rol van szó, és a képeket kb 1órája töröltem le.
2018. márc. 17. 22:22
 3/4 anonim válasza:

Én ilyen célra a GetDataBack, és a Recuva nevű programokat használtam, mindkettő bevált. Ezek megtalálják a törölt fájlokat, kiválasztasz egy mappát, majd oda visszaállítják azokat.

Van biztos többb is, én ezeket próbáltam.

A GetDataBack úgy tudom nem ingyenes, de a Recuva-nak van ingyenes verziója az biztos.

Sok sikert.

2018. márc. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"... vagy a sync ki volt kapcsolva, akkor azokat a képeket bizony sosem mentette el semmi. "


... vagy a sync be volt kapcsolva és amikor a gépről törölte, hozzászinkronizálta a felhőt is, nem?


Marad az adatmentés a fent említett programokkal.

2018. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!