Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy kis segítséget kérnék Ts3...

Egy kis segítséget kérnék Ts3 házi szerverrel kapcsolatban hogyan tudom megcsinálni?

Figyelt kérdés

Szeretnék Team Speak3 házi szervert késziteni.

rooterem ZTE Speed Entry 2i

az összes portot amit kért a ts3 azt portoltam de így is csak saját hálózaton belül tudok fel lépni rá haverok nem.

Beszeltem egy sráccal elméletileg csak a ts3 server client-hez csak egy ipt kell hozzá rendelni és kész.

Esetleg hogy tudok hozzá rendelni egy ip-t vagy hogy tudom megcsinálni hogy barátaim is fel tudjanak jönni rá?

előre is köszönöm a válaszokat



2018. márc. 18. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen routerem van.

Kinyitod ezt a portot:

9987 UDP


Ha ezekután nem jó az IP címeddel a szerver másnak, akkor a tűzfal kimenő szabályai közé adj hozzá egy szabályt, amin a 9987-es UDP portot átengeded.


Ha ezeket megcsináltad muszáj lesz működnie.

2018. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!