Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » El szeretnék indítani egy...

El szeretnék indítani egy minecraft szervert, de mikor megnyitom a start. Bat ot a cmd ezt írja: A rendszer nem találja a megadott elérési utat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A youtube on volt egy videó, amelynek az volt a lényege,hogy a srác csinált egy 1.7.2 es szervert,és letölthetővé tette mediafire - ön. Letöltöttem a winrar mappát. Abban benne volt a plugins mappa, stb.. többek között a start.bat is. (A szerver indító)

De mikor el szeretném a szervert indítani, az írja, amit a címben leírtam. Ha valaki tudja, hogy mit tudnék csinálni,hogy jó legyen, és el tudjam indíítani a minecraft szervert , az pls írja le ide!



#Minecraft szerver #minecraft szerver console #minecraft szerver elindítás
2018. márc. 20. 11:23
 1/1 coopper ***** válasza:

Szia.


Először is tisztázni kellene, hogy mi a gond. A Minecraft-hoz Jáva kell, van telepitve Jáva a gépedre ?


Ha igen akkor két megoldás van , szerintem :


1. Berakod a JAVA.EXE-t a pathba mivel a gép nen éri el. (Ez Win-7-re van : Futtasd : sysdm.cpl - itt a hármadik speciális fül, ott alul, Környezeti változók gomb, az alsó részben megkeresed a "Path" -ot a szerkesztés gombbal a végére egy pontosvesszővel elválasztva hozzáirod a JAVA.EXE elérési utvonalát, tehát elmész a sor végére és beirod az elérési utat: ;C:\Program Files\JAVA\BIn;


2. Megnyitod szerkesztésre a START.BAT fájlt (Jegyzettömbel) és ott megkeresed a JAVA-t és beirod az elérési utvonalát tehát a START.BAT-ban valami ilyesmi van :

JAVA -jar .......

ezt megkeresed és átirod ilyenre :

"C:\PROGRAM FILE\JAVA\BIN\JAVA" -jar ....


Sok sikert.

Üdv.

2018. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!