Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudom telepíteni valahogyan a...

Tudom telepíteni valahogyan a Win7-et a laptopomra?

Figyelt kérdés

Alap esetben tudom, hogy igen. Viszont az új laptopok rá vannak "kényszerítve", hogy csak Win10-et lehet rájuk telepíteni, nekem viszont a win7 szimpatikusabb, stabilabb, jobb, a win10 számomra f*s. Vagy valaki tud olyan win10-et, ami hajlandó probléma nélkül is működni?

A laptopom Asus x540l.



2018. márc. 22. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad a win7-et feltenni rá?
2018. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tudod?
2018. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos csak a 10-et támogatja a laptopja. Én se szeretem a 10-et, de szerencsére az enyém még működik a 7-el is.
2018. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sanszos, hogy ha sikeresen feltelepíti, akkor is kompatibilitási problémák fognak fellépni, és azzal fogja kezdeni, hogy kiírja, hogy "nem támogatott processzor"


Guglizva ezt találtam. Idézem: "Asus EZ Installer a megoldás.

Ezzel kell bootable win7 usb-t készíteni.

Lassan szöttyögve, de elkészíti. Usb 3.0 drivereket épít a win installerbe."

2018. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam a win7-et feltelepíteni, de driverek nem települnek rá. Azért gondoltam, hogy hátha van valami okosított win7, ami át tudná verni a rendszert.
2018. márc. 22. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!