Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért mindig 360P a feltöltött...

Miért mindig 360P a feltöltött YouTube videóm?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Nvidia Shadowplay-al készített 2560x1440 60 FPS-es videómat feltölteni, de mindig 360P lesz belőle. Előtte át kell konvertálnom? Próbáltam frissíteni a flash playert és Chromeval, Firefoxal is úgyszintén 360P lesz a feltöltés végére.

2018. márc. 23. 20:45
 1/5 tabaki ***** válasza:
Vártál néhány órát, és újra megnézted?
2018. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A betöltési vonalak, feldolgozás stb véget értek. Aztán nem vártam tovább belenéztem és letöröltem.
2018. márc. 23. 21:00
 3/5 tabaki ***** válasza:
100%
Nincs nagy tapasztalatom a dologban, de eddig az összes ilyen kérdésnek az volta konklúziója, hogy a YouTube-nak jó pár órát eltölt a teljes feldolgozással. A leírás alapján jókora videókról van szó, és gondolj bele, hogy a világon hányan töltenek fel hasonlókat. Embertelen adatmennyiség, légy egy kis türelemmel. Legalább egyet hagyjál fenn mondjuk egy napig, aztán kiderül, hogy így van-e.
2018. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:

+ ...a YouTube-nak jó pár órát kell eltöltenie...

Bocs.

2018. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még kisebb méretű, FHD videófájlok feldolgozását is gyakran órákkal később fejezi be a YT, bőven azután, hogy a linken már megtekinthető. Ha nem akarod nyilvánossá tenni, amíg nincs teljesen feldolgozva, feltöltéskor állítsd át a láthatóságát, és várj vele.
2018. márc. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!