Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Igaz, hogy elszólta magát a...

Igaz, hogy elszólta magát a Microsoft és lesz Xbox one-ra billentyűzet és egér? (többi lent)

Figyelt kérdés

A fontos kérdés,hogy mikor lesz?

És van e már "feketén"?

És hogy ha most használsz "feketén" akkor az feltűnik nekik és kibannolnak?

Mert én régen PC-n játszottam Battlefrontot, meg BF-et,

és nem nagyon megy kontrolleren a célzás.



2018. márc. 25. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmiféle elszólásról nincs szó, Mike Ybarra, az Xbox CVP-je nyilatkozta:

[link]

De ha a fejlesztőkre/kiadókra lesz bízva, akkor sosem lesz belőle semmi.

"Feketén" úgy tudsz játszani, ha veszel egy adaptert (XIM, CronusMax, KeyMander, stb). Soha senki sem fogja észrevenni, mert az adapter az analóg karok mozgását imitálja, ezért a konzol úgy fogja érzékelni, hogy kontrollerrel játszol. A CoD és BF fejlesztők is többször nyilatkozták, hogy nincs olyan módszer, amivel ki lehetne szűrni az egérrel játszókat. A XIM Reddit-csoportjában sok ezren vagyunk, de még soha egyikünket sem bannolták miatta.

Amúgy messze nem ad olyan előnyt, mint ahogy azt a laikusok képzelik, mert nagyon más a célkereszt mozgása ahhoz képest, ahogy PC-n működik ugyanaz az egér. Ahogy az analóg kart is ívesen kell mozgatni, hogy elkerüljük a "gomba" alatti holtteret, az egérrel való célzást is újra kell tanulni konzolon. Amíg én a XIM-el, egérrel, billentyűzettel csinálok 1,5 K/D arányt a CoD-ban, addig kontrollerrel játszók simán összehoznak 5,0 K/D-t is. Ezért nem érzem csalásnak az adaptert.

2018. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, csak tényleg nagyon nem ment a célzás és zavart,hogy senkit sem találok el.
2018. márc. 27. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
#2: Nem vagy vele egyedül. Persze, mindenki azt mondja, sokat kell gyakorolni, és menni fog. Könyörgöm, én 1999 (a Playstation 1-es Medal of Honor megjelenése) óta próbálom elsajátítani az analóg célzást, de több száz óra alatt sem sikerült. Egyszerűen nem áll rá az agyam, a kezem.
2018. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!