Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Brawlhallában hogy lehet...

Brawlhallában hogy lehet megoldani hogy 2-en játszunk de egy billentyűzeten vagy 2 billen egymás ellen vag multiba?

Figyelt kérdés

2018. márc. 27. 17:13
 1/9 CspCsj ***** válasza:

1. Egy billentyűzet:

Beállítások (csavarkulcs ikon) > Controls > Keyboard "A" és "B" a két játékos billentyűinek beállítása.

Majd játékindítás:

Offline Play menüpont > Couch Party


2. Két billentyűzet:

Steam kliens játéklistában a játékon jobbegérgomb > Tulajdonságok > Indítási opciók beállítása > "-multikeyboard"


Indítás után a beállítások és a játékindítás hasonlóan, mint az előző esetben.

2018. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom!
2018. márc. 27. 20:29
 3/9 A kérdező kommentje:
Eggyik sem működik valamiért pedig a játék is érzékeli a másik billentyűt mi lehet a baj? A multikeyboard-ot be kell írni ugye a tulajdonságon belül?
2018. márc. 27. 20:40
 4/9 CspCsj ***** válasza:

Gyorsan kipróbáltam a fentiek szerint. (egyedül, de két billentyűzettel)

Nálam működött.

[link]

2018. márc. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nállam nem tudom mi lehet a baj pedig ugyan így csinálom és a játék érzékeli h 2 billentyű van de ugyan azt csinálja mind a 2 a karakter választásnál is csak az xbox-os "A" betű van hogy az kell megnyomni a join-oláshoz ytn láttam hogy akik ketten billentyűn játszanak c-t kell megnyomnia
2018. márc. 28. 07:01
 6/9 CspCsj ***** válasza:

Karakterválasztásnál felül a "Settings"-nél kapcsold be a csapatokat. (Teams)

Balra pedig kikapcsolhatók a "bot"-ok.


Utána csatlakozhat több játékos is.

(három billentyűzettel is kipróbáltam)


[link]

2018. márc. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom!
2018. márc. 28. 10:44
 8/9 A kérdező kommentje:
Ugyanezt csinálom pont ugyanezt de már felbsz ugy h nem próbálkozok de nagyom köszi a helpet.
2018. márc. 28. 17:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Ki kapcsolom a botokat aztán team on és ugyan úgy azt írja h press A to join vagy vmi ilyesmit
2018. márc. 28. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!