Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Lenne...

Virgil Blake kérdése:

Tudnátok segíteni? Lenne hozzátok egy problémám. A nyár folyamán szerencsétlen módon, eldőlt a PS3 super slim készülékemmel.

Figyelt kérdés
Az elött is dőlt már el sajnos, de eddig semmi probléma nem lépett fel. Egészen idáig. A Darksiders 2 konkrétan játszhatatlan, játék közben lefagy, nem tölti be a pályákat, a dialógokat vagy minden ok nélkül kiírja a mentésemre hogy, , Correpted file". Hangsúlyozom az utolsó eldőlése óta csinálja ezt. Illetve egy csomó játék (az összes AC, Borderlands 2, Far Cry 3) szaggat mint a rettenet, olyan mintha szenvedne a gép, a többivel viszont semmi gond nincs. Olvasás közbe néha halk kattogó hangot ad ki. Már teljesen tanácstalan vagyok, volt már tisztítson, de azzal sem segített, és már marhára idegesít hogy nem tudom szegénykének mi baja lehet.

2018. márc. 28. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Megserult a vincseszter.
2018. márc. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az 1. válazolónak van igaza, mikor elborult, feltehető hogy a merevlemez épp dolgozott és rengeteg szektort írt félre. Javítani annak a cseréjével lehet csak.
2018. márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nyar folyaman.....
2018. márc. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem értem, hogy mondjuk a második eldőlés környékén nem jutott eszedbe, hogy ne állítva használd?
2018. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!