Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha feltelepítek egy android...

Ha feltelepítek egy android alkalmazást egy . Apk fájlból, akkor hol vannak a feltelepített fájlok konkrétan?

Figyelt kérdés
Próbáltam kerestetni őket a beépített keresővel, de nem találja őket. Pedig kellenének, mert programból (futás közben) szeretném módosítani őket. Csak hozzáértők válaszoljanak.

2018. ápr. 4. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

A "futás közbeni módosítás" - hoz nem szükséges az elésrési út, gondolom valami CHEAT-et akarsz...


ROOT-olt készülék K-E-L-L


De ha már itt elakadsz, akkor nagy a baj


DE:


belső tárhely / ANDROID mappa /DATA és ott vannak "com.yxz.horsedick"

2018. ápr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, tévedsz. Készítettem egy táblás játékot, minden remek, fut, jó, és írtam bele egy szerkesztőt, ahol a szereplő bábukat újra lehet tervezni. A program megrajzolja az új bábukat, el is menti őket, de nem tudom hova legyen a mentés, hogy az eredeti figurák helyett már az újakat olvassa be a játék. A telefon fájlkezelője egyáltalán nem mutatja a telepített programot, sem a mappáját, sem a fájljait, pedig azokat kell futásidőben felülíratnom. Erre mi a megoldás?
2018. ápr. 5. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!