Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Streamelésnélnél hallani az...

Wr125x kérdése:

Streamelésnélnél hallani az egeret és a billentyűt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Anula mic-900B mikrofont streameléshez, de hiába állítgatom OBS-en belül a mikrofont(szűrőket rakok rá stb) a kattintásokat és a gombnyomásokat eléggé lehet hallani. Nem tudnátok tippeket adni, vagy valami programot mondani vagy ilyesmi, amivel leszűrhetném ezeket a hangokat vagy ilyesmi?

2018. ápr. 7. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:
ha van a gépbe hangkártya, és arra van rakva a mikrofon, az sokat tud segíteni, viszont ha nincs, akkor kell egy külső usb-s hangkártya, amire rádugod a mikrofont, majd bele a gépbe... mert nekem is ez van, ha nem hangkártyára van dugva a mikrofon, hogy hírtelen szinte mindent hallani.
2018. ápr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani higy USB-s a mikrofon. Lehet valahol kapni olyan hangkártyát amire USB-s mikrofont is rá lehet dugni?
2018. ápr. 7. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!