Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom több monitorra...

Hogyan tudom több monitorra kiterjeszteni a filmet?

Figyelt kérdés
Van egy 15 colos laptopom, meg egy LG LCD 19 colos 4:3as monitorom. Nyilván ideálisabb lenne 2 ugyanolyan monitort összeilleszteni, de nekem most egy sufni-tuning megoldás is megfelelne.

2018. ápr. 9. 12:10
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Mit értesz a kiterjesztésen? Egyszerre két monitoron akarod látni ugyanazt, vagy 2 monitorra szétosztva (a kép fele egyiken, a másik fele a másikon)?

Mindenképpen a laptop videokártya beállításainál kell keresgélni, de hogy hogyan kell beállítani, az gép- és oprendszer függő.

Az első esetnél (amikor mindkét monitoron ugyanaz látható) általánosságban az elsődleges és a másodlagos monitorra ugyanazt kell beállítani, a második esetnél az asztal kiterjesztése opciót keresd. Arra ügyelj, hogy az utóbbi esetben az egérmutató "kimegy" a baloldali monitor jobb felé, utána a jobboldalin jelenik meg. Gyakorlatilag egy két monitor széles asztalod lesz.

2018. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, az utóbbit szeretném, hogy a film vagy a játék a két képernyő miatt nagyobba látszódjon. A képernyő beállításoknál találtam olyat, hogy képernyő kiterjesztése, de az ezt nem biztosítja. Ott csak szabadon húzhatok át egyik képernyőről a másikra ablakokat.
2018. ápr. 10. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!