Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt a kenőanyagot?

Hogy hívják azt a kenőanyagot?

Figyelt kérdés
Hogy hívják azt a kenőanyagot amivel pl alaplaprol lehet eltávolítani elemeket.. Természetesen megfelelő melegítés mellett.. Ilyen zsír állaga van. És hol lehet kapni olyat? Vagy esetleg valamivel helyettesíthető e?
2018. ápr. 11. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Javítottam pár alaplapot már, de ezen leírás alapján képtelen vagyok rájönni miről írsz.
2018. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel szedted le az elemeket? Én telefonnak a töltő részét cserélném de forrasztópákával képtelenség lenne leszedni.. És újat tenni.. Néztem videót és láttam, hogy hőlégisztollyal le lehet szedni.. De valami kenőanyagot is tettek rá és ugy melegitettek..
2018. ápr. 11. 16:56
 3/7 anonim ***** válasza:
A leírásról nekem a forrasztó paszta ugrott be. Esetleg a folyasztószer.
2018. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen az lesz szerintem.. Köszönöm. És a nélkül ki lehetne "olvasztani" az alkatrészt? Körülötte leragasztom szigdzalaggal hogy ne sérüljön semmi.. Lehet hülyeség.. Elég kezdő vagyok a témában.. Vagyis még nem csináltam ilyet..
2018. ápr. 11. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
A szigetelőszalag megolvad. Alu fóliából szoktunk készíteni egy sablont, hogy csak az adott alkatrészre menjen a hőlégfúvóból a levegő. Így is előfordul, hogy a mellette lévő smd alkatrészeket elfújja.
2018. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És eltávolítható paszta nélkül is?
2018. ápr. 11. 19:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Amugy köszönöm a válaszokat.. Ment a zold
2018. ápr. 11. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!