Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Még sose játszottam a Call of...

Még sose játszottam a Call of duty egyik részével sem és a barátom azt mondta jó játék, tudnátok válaszolni a kérdéseimre a játékkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A gépem elviszi.

1. A barátom azt mondta, hogy a játék 80 %-át profi killerek teszik ki akik cod-on nőttek fel és rögtön megölnének engem, ez igaz ?

2. 8 bg ram van a gépembe a cod ww2-tő nagyon enné low grafikán ?

3. Megéri a pénzt rá ?



2018. ápr. 11. 14:29
 1/3 anonim válasza:

1.lehet, nemtudom. (szerintem nem) Az hogy ezen nőttek fel hazugság mert nem mindenki aki profi! Az hogy megölnek e elsőre nemtudom, rajtad múlik! Ha csak profik lennének unalmas lenne ugyhogy nem 80 százalék!


2.nem


3. ez is rajtad múlik! ha tetszik megveszed ha nemtetszik akkor nem!

2018. ápr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
neked milyen élményeid vannak a játékkal kapcsolatban ?
2018. ápr. 11. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:

1. A 80% túlzás, max. 5% az elit klub.

2. Elég hozzá a 8GB.

3. 600 órám van benne, ez elég is volt ahhoz, hogy megutáljam. Jövő héten jön egy teljes átalakító patch, de nem sok reményt fűzök hozzá. Én már csak a Black Ops IIII-et várom, ha azt is elszúrják, részemről ennyi volt a CoD sorozat.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

2018. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!