Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy wifiantennát...

Vettem egy wifiantennát (blutoothos usbs) és nem elég bedugni egy szoftvert fel kell tenni a gépre CDről, de nincs CD olvasóm, azt meglehet csinálni hogy pendrivera rárakom másik gépen és arról telepítem?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
letöltöd a hivatalos oldalról vagy keresel egy olyan gépet amiben van és csinálsz belőle egy lemezképfájlt(átmásolod a gépedre és win10 esetéban külön program nélkül csatolható).
2018. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az USB-s Wifi stick (nem csak antenna, az antenna egy passzív eszköz) gyártója és típusa?


Vagy mi az USB-s eszköz VID-je és PID-je is jó lehet:

[link]

Vezérlőpult -> Eszközkezelő -> Az új eszközön jobb klikk -> a megjelenő helyi menüből: Tulajdonságok menüpont -> Részletek fül -> a Tulajdonság listában kiválasztod a Hardverazonosítók elemet.

2018. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Asus USB-BT400

Ezt nyomta a kezembe a mediamarktoa elado de nem mukodik pedig feltrlelitettem a cd tartalmat

2018. ápr. 13. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:

"Asus USB-BT400"

Na ez

[link]

nem USB-s Wifi-stick, hanem egy USB-s Bluetooth-stick. Ezzel nem fogsz tudni a Wifi-s routerre csatlakozni.

Arra való, hogy Bluetooth-on keresztül kommunikálj a telefonoddal, Bluetoothos headsettel. Bár ugyanazt a frekvenciát használja, de más protokoll.


A hozzá való meghajtóprogramok innen:

[link]

érhetőek el.

2018. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!