Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszaszerezni...

Hogyan tudom visszaszerezni az Instagram profilomat?

Figyelt kérdés
Más lett a nevem és más az e-mail cím is. Facebookkal sem tudok belépni mert az is le lett tiltva. Súgóközponton keresztül próbáltam visszaszerezni a fiókomat,de teljesen eredménytelenül. Próbáltam bejelenteni is a visszaélést, de hibát ír ki. Egy orosz e-mail cím van megadva elkezdett bekövetni embereket. Nem nagyon használom mégis nagyon bosszant. Valakinek esetleg valamilyen tanácsa lenne, hogy hogyan szerezzem vissza a profilomat?

2018. ápr. 13. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha mas a neved akkor tudsz szolni egy ismerosodnek ,akivel beszeltel instagramon,hogy nezze meg mi a neved (a beszelgetesben latja).

Le lett tiltva a facebook? Pont most..? Erdekes. Ha most lett letiltva (te fuggesztetted) akkor 2heted van visszavonni. Ha meg tiltottak a profilod arra volt okuk.

A sugokozpont akkor tud segiteni ,ha tudod bizonyitani ,hogy a tied.

Ha nemtudod sem a nevet sem az email cimet akkor honnan tudod,hogy orosz email van megadva?

2018. ápr. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom milyen nevet adtak a profilomnak az e-mailt onnan tudtam meg, hogy amikor próbáltam új jelszót kérni csillagozva kiírta, hogy hova küldte. Facebookkal regisztráltam,de aki feltörte megszüntette a társítást. Akkor a súgóközpontnak hogyan bizonyítsam?
2018. ápr. 15. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor sehogy.

Az esetek 99,9%-ában semmiféle feltörésről nincs szó.

Lehet,hogy valaki tudta a jelszavad (látta ahogy beírod) vagy olyan helyen léptél be ,ahol nem kellett volna (iskolai gép pl) és valami "ügyes" diák egy okos kis programmal megszerezte a jelszavad.

De millió más lehetőség is szóbajöhet,de az biztos,hogy nem feltörték.

2018. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor mért egy orosz e-mail van megadva? Esélytelen hogy valaki beírta a jelszavam vagy látta volna, mert nem használom csak a barátnőm szólt, hogy ez mi?
2018. ápr. 15. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod ,hogy orosz email van benne?
2018. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
előbb leírtam... Amikor kértem volna az új jelszót akkor írta ki hogy hová küldte
2018. ápr. 15. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen ,de azt írtad,hogy csillagozva van.

Az első pár betűből és az email cím végéből megállapítottad,hogy orosz?

Nekem is van .ru végződésű emailem ,de a "vodka"n kívül egy darab orosz szót sem értek.

Nagyon sok instagram követő "boost"oló ,like "boost"oló és követő eltávlító alkalmazás van,ahova be kell lépni az instagramoddal. Nem lehet,hogy egy ilyenbe léptél be és így szerezték meg az adataidat?

2018. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaaa értem. Akkor fogalmam sincs, mert az elmúlt hónapokban tényleg nem használtam.
2018. ápr. 15. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!