Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a Gran...

Kinek mi a véleménye a Gran Turismo Sport 7ről?

Figyelt kérdés
Valóban ez a legjobb autós szimulátor Ps4 platformra?
2018. ápr. 15. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, szerintem megállja a helyét, DE! A Gran Turismo szériával kapcsolatban elég elfogult vagyok, szóval veheted a véleményem szubjektívnek.
2018. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Én a GT6-tal estem szerelembe a sorozattal, de fontos, hogy ez a SPORT rész csak olyan, mint egy "Prologue" (lásd: régebbi részek). Tehát, ha kiadnak egy Gran Turismo 7-et, abban legalább 10x ennyi tartalom lesz, ha nem több. Igen, ez a legjobb, nekem megvan a Driveclub, a Dirt RALLY, Project CARS 2, F1 2016 stb., de ezzel szórakoztam eddig a legtöbbet.
2018. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A vezetési élmény, továbbá a kezelői felület, meg valamiért az egész játék magával ragadó. Eddig ez kötött le a legjobban, pedig van Assetto Corsa, Dirt Rally, Project Cars 1, 2.


Ami viszont nem tetszik benne:

-Az autók hangja túl steril (bár nem vészes)

-Az előző részekhez képest sokkal kevesebb autó van benne, kivették például a Ferrari F430-at, Ferrari F12-t, Caterham nincs benne, MX5-ből több verzió hiányzik, és még egy csomó autó nincs, ami az előző verziókban volt.

-Nagyon sok pályát is kiverrek, ami az előző verziókban volt (Silverstone, Laguna Seca, Spa, High Speed Ring, Grand valley, Deep Forest Raceway, El Capitan, Citta Di Aria, Cote d´ Azur). Igaz ugyan, hogy bekerült egy csomó más pálya, de például a mostani fiktív pályák messze nem olyan jók, mint amik pl a Gran Turismo 4-ben voltak.

2019. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!