Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy lehet, hogy valaki eltűnik facebookon az ismerőseim közül, nem tudom megnézni az adatlapját, de messengeren meg fent van?

Törölt, letiltott, vagy magát törölte le, vagy hogy van ez ?

ápr. 17. 12:41  Privát üzenet  

A válasz
Lehet, hogy kitörölt az ismerősei közül, vagy te törölted ki véletlen, illetve ugyanez letiltással is lehet. Amúgy nem muszáj Facebook-odnak lenni a Messengrehez. Én ismerek embereket akiknek csak az van, és nincs profiljuk Face-en.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 17. 16:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha Messengeren az üzenet elküldése előtt törlök valamit, az végül elküldődik?
A zöld pont tudom azt jelenti, online van. De a messengeren vagy a facebookon?
Messengeren meg tudom újra jeleníteni a törölt üzeneteket?
Ha messengeren törlöm a beszélgetést (nem archiválom) akkor a megosztott képek, videók, fájlok stb is törlődnek?
Messengeren üzenet törlése így lehetséges?
Ha valaki letilt facebookról akkor ha beirom a nevét hogy hogy kiadja a nevét? De ha rámegyek a nevére akkor meg nem adja ki az adatlapját? És ha megnézem messengeren akkor meg...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!