Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » The sims 4 hiba valaki segítene?

The sims 4 hiba valaki segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok az a helyzet, hogy megvan a The sims 4 nevű játékom, raktam bele pár kiegészítőt és amikor belépek a játékba azon belül a háztartás létrehozásába akkor csak a sim látszik és az ikonok oldalt nem, ugye ott ahol be kell állítani a nevét meg minden. Meg mikor rákattintok az arcára hogy formázzam nem ad ki semmit. Szval nem mutat semmit a játék és még ki lépni sem tudok felül. Mi lehet a probléma? Talán a kiegészítőkkel lehet a probléma? Valamelyik nem megfelelő a játékhoz? Válaszotokat előre is köszönöm.

Ja és fogalmazás lvl 1000.



2018. ápr. 19. 20:49
 1/4 anonim válasza:
Az eredeti játék van meg? Mert ha nem akkor nem fog elindulni a kiegészítő. :/
2018. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az eredeti van meg, de eddig mindig ment és nem volt vele semmi baj, lehet azért van most baj, mert új dlc-t raktam bele, de akkor is mennie kellene. Ez kb nem olyan régóta van így.
2018. ápr. 21. 13:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja kiegészítők alatt nem dlc-t értem hanem ezek az egyedi tartalmak!!
2018. ápr. 21. 13:06
 4/4 anonim válasza:
Keresd meg azt a mappát a gépeden, ahol a cc-k (egyedi kontentek) el vannak mentve. Bemész a dokumentumok-> electronic arts->The Sims 4->mods, és vágd ki azokat, amik a problémát okozhatják, és helyezd be máshova. Sajnos ezek után már nem használhatóak ezek a cc-k, de megpróbálhatod visszahelyezni őket, hátha megjavulnak. Az a legbiztosabb megoldás, ha a simsben a beállításokban a négyzetből kiveszed a pipát, ami megengedi, hogy modok és cc-k legyenek a játékban :)
2021. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!