Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell beállítani az...

Hogyan kell beállítani az Acrobat Readert, hogy ne 204%-os méretben nyisson meg egy fájlt induláskor?

Figyelt kérdés
Igazából az lenne a lényeg, hogy adott pdf formátumű önéletrajzom ne ilyen óriási méretben hozzon frászt a HR-es emberre, hanem max. 100%-os méretben nyíljon meg. Arra nem jöttem még rá, hogy elmentéskor kellene valamit beállítanom vagy az Acrobat Reader beállításából függ. Tudom, hogy megnyitás után le lehet kicsinyíteni, de én azt szeretném, hogy eleve normális méretben nyíljon meg.

#pdf #AdrobatReader
2018. ápr. 20. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami lapokatt kéne látnod kis nyilakkal a szélei felé. De nekem nem acrobat van, ez csak tipp.
2018. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Fájl - Tulajdonságok (Ctrl+D)

2. Kezdeti nézet fül


És itt beállítod neked megfelelően.

2018. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem rajtam múlik, hogy mekkora méretben látják az önéletrajzomat. Köszönöm.
2018. ápr. 20. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!