Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elég erős elbírni a Fortnite-o...

Elég erős elbírni a Fortnite-ot, meg a GTA 5-t ez a gép? Link lennt -->

Figyelt kérdés
[link]

2018. ápr. 21. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:

A Fortnite minimális gépigényét teljesíti, az ajánlottat nem. Nagyon alacsony minőségű grafikán talán futna normálisan.

A GTA V minimális gépigényét éppenhogy teljesíti a videókártyája, az ajánlottat nem.

Mindkettőnél probléma lehet, hogy kevés a VRAM, ami ha feljebb tolod a grafikai beállításokat, teljesítmény problémához vezethet.


A gepigeny.hu segítségével válaszoltam.

2018. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És tudnál nekem olyan gépet linkelni ami viszi ezeke a játékokat? Kb. Ebben az árban (100k-130k)
2018. ápr. 21. 18:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Alaplap: [link]


Processzor: [link]


Memória modul: [link]


Merevlemez: [link]


Táp: [link]


Ház: [link]


Mivel nem mondtad, hogy AMD-s vagy Inteles gépet szeretnél, ezért összeraktam neked egy AMD-set. Ezekkel a VGA árakkal remek választás a 2200G ( vagy a 2400G, de az már drágább és nem fért volna bele a keretbe ). Arra is fordítottam időt hogy megnézem hogy, hogy menne a Fortnite és a GTA5.

Fortnite-on: [link]

GTA5-ön: [link]

Mindkét videónál ajánlom a figyelmedben a leírást, ott van néhány fontos infó. Ha csak ezeket a játékokat akarod játszani a videók alapján tökéletes. Összesen 120.000 forint körül lehet, próbáltam a legolcsóbb helyről összepakolgatni ( és összeadni ). Én így raknám össze a gépem erre a két játékra.😉 További szép napot!

2018. ápr. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.A kérdéseimre eddig te adtad a legkonkrétabb választ. Van egy kis baj.... Köszi, hogy így összeírtad, de nekem laptop kell. :D
2018. ápr. 22. 06:23
 5/10 A kérdező kommentje:

Addig én találtam egy laptopot :D

[link]

2018. ápr. 22. 06:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem tudtam, csak a kérdést és a válaszokat olvastam és ott azt írtad, hogy "gépet", szóval így összeraktam egyet gyorsba. Laptop terén nullos, knokkos, haltam vagyok, nem igazán értek hozzájuk.
2018. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibás megfogalmazásért.
2018. ápr. 22. 12:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én hibám, nem néztem bele a linkbe és a kulcsszavak között is ott van a laptop.
2018. ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem baj. Csak most tudnál keresni olyan laptopot amin elfut a fortnite meg a gta 5? :D Légyszi én nem értek ehhez csak keresgélek sztem erős laptopokat.... :D
2018. ápr. 22. 17:51
 10/10 A kérdező kommentje:

Amúgy ez szerinted viszi ezeket a játékokat?

[link]

2018. ápr. 22. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!