Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó lenne ez a laptop játékokra?

Jó lenne ez a laptop játékokra?

Figyelt kérdés

Pubg, Fortnite, GTA-V, R6S

(Ezekre gondoltam)

[link]



2018. ápr. 22. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Te sem gondoltad komolyan remélem. PUBG, R6S nem futna rajta sehogy, Fortnite a legkisebb felbontáson, legocsmányabb beállítások mellett elfutna.

A GTA V kérdéses, amennyive jól van optimalizálva, simán elfuthat az is alacsony beállítások mellett.

2018. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És ajánlani kB. Ebben az árban tudnál?
2018. ápr. 22. 15:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Pont az árral van a probléma, nem feltétlen a géppel. Ebben az árkategóriában egyik laptop sem fogja vinni ezeket élvezhetően.
2018. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De használt sem?
2018. ápr. 22. 15:54
 5/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez? [link]
2018. ápr. 22. 15:59
 6/15 attHD01 válasza:
Kicsit OFF, én a helyedben vennék egy számítógépet ami drágább, de jobb ééés azt lehet idővel újítani is :)
2018. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos számítógépet nemtudok. Mert ha utazunk külföldre, akkor elvileg annak külön táska kell, meg ilyenek.
2018. ápr. 23. 07:19
 8/15 A kérdező kommentje:

(Csak kíváncsi vagyok) Ez mondjuk jó?

[link]

2018. ápr. 23. 16:34
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem jó.

Játékoknál többnyire a grafikai processzor (GPU) azaz a videó kártya (VGA) számít a legjobban.

A felsorolt laptopokban, és ebben az irodai PC-ben sincs dedikált VGA, csak integrált. A leírásban is megejti a PC-ről, hogy akár FHD videó lejátszása is alkalmas, ~2012 fölötti játékokhoz nem.


Csak hogy tisztában legyél a dolgokkal, egy mai játékhoz FHD, full grafikai beállításokhoz megközelítőleg 300.000Ft-os gép kell, és ebben nincsenek benne a perifériák.

2018. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szóval a pubg-nek nem kell erős vas de nem egy GTA v kategória. A GTA v nagyon király játék jól optimalizálva szóval egy 120-140 ezres új laptopon is fut, de nem max grafikán... Itt minden azon múlik, hogy mennyire vagy grafika b∆zi. Én játszottam már gtavöt alacsony grafikán és a játékélményt nem befolyásolja, persze ha akad az gáz de úgy kell választani. Ha megfogadsz egy tanácsot keress rá a gépigényekre és az alapján válassz egy számodra ideálisat.
2018. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!