Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem kapcsol ki a számítógépem,...

Nem kapcsol ki a számítógépem, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy amikor bekapcsolom a gépem és akkor egyböl szeretném leállítani akkor leáll. Viszont amikor ott ülök pl.: 3órán keresztül, akkor rákattintok a leállításra és nem történik semmi.Ebben a 3 órában játszok több játékkal: PUBG, CSGO, FORTNITE, EUROPA.

Mikor rákattintok a leállításra nem történik semmi, nem kapcsol ki a monitok, ugyanugy megy a gép és működik.

Viszont rá 5percel kikapcsol de amolyan error miatt és még nem tudtam teljesen végigolvasni viszont annyit láttam, hogy valami 16 bites dolgok miatt nem tudott leáállni vagy bezárni őket. Ezzel mit lehet csinálni? Ujratelepítettem már a drivereket.



2018. ápr. 23. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én arra tippelnék hogy valamelyik játék nem záródik be rendesen, vagy elindít egy szolgáltatást ami nem képes leállni.

Próbald meg azt, hogy egyesével megnézed a programokat, használsz egyet majd leállítod a gépet. Ha leall akkor következőt indítod, majd használat után leállítod. Így kiszűrhető, hogy ha program akasztja meg a gépet

2018. ápr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shaddark ***** válasza:

Vagy megnézed az esemény-naplóban hogy mi okozza.

Azért van...

2018. ápr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. ápr. 24. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!