Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell a HDD-ket beletenn...

Hogyan kell a HDD-ket beletenni a számítógépbe? 16/l

Figyelt kérdés

17 éves tesóm szobáját én takarítom (fizet nekem érte).

Diákmunkás pénzböl vett egy használt gépet magának, meg hdd-ket bele.

A gépnek leszedte az oldalát, és minden kábel csak így lóg ki belöle. A hdd-k a gépen kívül a földön vannak, múltkor ahogy húztam odébb a gépet az egyik kábel kijött, és egy ideg volt hogy miért nem megy a gépe. Ő lusta beletenni, neki jó így is, de engem zavar.

Hogyan kell ezeket beletenni?

Vagy elég ha bepakolom őket egymásra a gép aljába és visszateszem az oldalát?



2018. ápr. 27. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

gépház függő, nekem pl a gépház alján van 2 tartó neki

sok gépnek az elejében van kialakítva neki hely

van ahol csak csavar tartja, van ahol külön tartója van

2018. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha normál PC ház, akkor itt egy kép. Abba a tartókeretbe valók, ami eltakarja elöl a kék műanyag lapot.

[link]


Amúgy lehet jobban jársz, ha ráhagyod. Ha ennyire igénytelen (elnézést, de tényleg az), megérdemli, hogy saját kárán tanulja meg. Ha mégis megcsinálnád, arra figyelj, hogy csavarokkal, vagy az előre berakott pöckökkel rögzíteni kell a HDD-ket.

2018. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséket. Ott elöl 2 hely van, de mindkettőben van Hdd.

A gépen kívül van 2 hdd és egy ssd disk. Máshol nem látok helyet nekik. Ha az a két hely foglalt, máshová nem fér be?

2018. ápr. 27. 15:00
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak 2 foglalat van, de azért nézz szét a házban hol van nekik hely
2018. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!