Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Belépek a felhasználófiókomba...

Belépek a felhasználófiókomba és elsötétült képernyő vár. Mi történik és mit tehetek, hogy újra működjön? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A számítógépen (win10), amikor belépek a saját felhasználói fiókomba, akkor kiírja, hogy "Üdvözöljük!" majd elsötétül a képernyő és csak az egér látszik. Ilyenkor várok egy kicsit, majd ctrl+alt+del átlépek a másik felhasználóba és várakozok. Egy olyan 10-20 perc után, ha belépek újra az enyémbe, akkor már működik valamelyest. A valamelyest arra értem, hogy a tálcán csak a keresésre tudok kattintgatni, a többi ikont, amit kitettem oda, azt nem érzékeli, nem tudom őket onnan elindítani.


Elég kétségbeejtő, félek, hogy tönkremegy a gép, ami nem is az enyém, hanem az apukámé. Mit tehetnénk? Veletek is előfordult már ez? Értelemszerűen nem szeretném, hogy beüssön valami baj, és minden letörlődjön róla, vagy ilyesmi.

(15/l)



2018. ápr. 29. 12:43
 1/1 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném, hogy gyakran, ha alvóba rakjuk, akkor pár perc múlva magától életre kel. Ugyanez igaz arra is, ha kikapcsoljuk. Vagy letesszük alvóba, és amikor megnyomom az egeret, hogy bekapcsoljon, akkor elkezd sípolni. Ilyenkor hosszan kinyomom, ki-be kapcsolgat, akár negyed 10 percig is, majd sikeresen elindul.
2018. ápr. 29. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!