Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kevés lenne a proci a videokár...

Hunor5555 kérdése:

Kevés lenne a proci a videokártyához?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrégiben vásároltam egy videokártyát (rx 460 2gb msi) mert úgy éreztem szükségem van rá, hisz előtte csupán egy

AMD A8-7600 Radeon R7, 10 Compute Cores 4C+6G futtatta a rendszert.

Miután beszereltem a gépbe kipróbáltam egy GTA 5-ön. Teljesen jól működött minden kb. 15 percig, majd újraindult a gép és nem tudom mi lehetett az oka..

Gyorsan lekaptam a gép oldalát és azt éreztem a tápon és a proci hűtőn hogy tűz forróak.

Nagyon lassan kapcsolt be ezek után a gép, a programok is iszonyat lassan élednek fel (játékon belül nincs semmiféle problémám).

Játékok közben használok CPU hőfok mérőt, és 70 °C fölé nem megy, vagy már ez is sok ? (gyári hűtő van rajta)

Vagy a rendszert nem szolgálja ki eléggé a tápom ? (spire atx-420w-e1-psu)

Mi lehet itt a ludas?



2018. ápr. 30. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Esélyes a táp. A hőfok 80 fokig rendben van.
2018. ápr. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a táp a többi hardvernek veszélyes és instabil. A 70°C pedig csak addig okés, amíg tokozás hőmérsékletéről beszélünk és nem a magokéról, de ha tokról van is szó, közel jár a throttling határhoz (amikor túlmelegedés ellen visszavesz az órajeléből és lelassítja magát a cpu, nem veszélyes emiatt de nagyon érezhető).
2018. ápr. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban nem ártana egy új táp.
2018. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, és mégis miféle tápot ajánlanátok nekem ehhez a konfigurációhoz ? (ár és minőség szempontjából nézve)
2018. ápr. 30. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Legolcsóbb ami megbízható és elég is:


[link]

2018. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!