Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem bírom megnyitni a...

Mért nem bírom megnyitni a fájlt amit letöltöttem?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy letöltöttem egy sorozat részt az internetról. Megpróbálltam VLC média playerben lejátszani de nem adta be. (fekete képernyő, nem lehetett elindítani)Hogyan tudnám megnyitni VLC média playerben úgy hogy elinduljon? Amúgy a fájlt erről az oldalról töltöttem le ha ez segít:

[link]



2018. máj. 1. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az oldalon található srt fájlokról beszélsz azok feliratok nem filmek.Azokat nem is fogod tudni megnyitni a VLC-vel.
2018. máj. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feltűnhetett volna hogy igen kis fájlokról van szó...
2018. máj. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm. Szóval ha letöltöm az eredeti sorozatotakkor mit csináljak hogy a felírat ott legyen?
2018. máj. 2. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Berakod a lejátszóba a filmet és esetleg a feliratot. Sok lejátszónak elég ha azonos néven egy könyvtárban van a kettő.
2018. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!