Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez milyen gomb a laptopon?

Ez milyen gomb a laptopon?

Figyelt kérdés
kepfeltoltes pont eu/images/hdd1/2018/05/02/721lenovo_thinkpad_t430s_.jpg

2018. máj. 2. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a ThinkVantage gomb. Régen ez kék volt. Leginkább akkor van értelme, ha a gép indításakor be akarsz lépni a system recovery menübe, vagy a bios-ba (nem emlékszem, már régen volt Lenovom). Próbáld ki, hogy elkezded nyomkodni rögtön a laptop bekapcsolása után.
2018. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előttem válaszoló, az a ThinkVantage gomb. Hasznát nem igazán veszed, ha a rendszeren belül nincs telepítve a ThinkVantage programcsomag. Nem tudom, a T430s-nél is így működik-e (nekem még IBM T41 van), de ha POST közben nyomod meg, előjön egy Start Interrupt Menu, amiben fel vannak sorolva, mihez mit kell megnyomnod.
2018. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Black Button-ként is hivatkoznak rá:

[link]

[link]


Bármilyen program indítására is használhatod, csak be kell állítani a program útvonalát:

[link]

2018. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!