Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bellassult a gépem, egyik...

Bellassult a gépem, egyik napról a másikra mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

2018. máj. 3. 02:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem is előfordul néha, pl. éppen tegnap.

i5 HQ processorral (8 szálas, mintha 8 processzora lenne) 120 GB SSD kártyával, Win 10-el.

Nehéz megmondani, hogy mitől van, mert néha lelassul, Máskor meg kutya baja. Újonnan 20 sec alatt bútolt, most 42 sec. (Programok miatt)

Szóval a hardverem OK!

Most legutóbb 100%-on ment a CPU. Persze, nyitva volt kb. 15 weboldal. Érthető. Bezártam és újra indítottam a gépet. MINDEN OK LETT.

Neked is ezt kell tenned.

Tanács:

1. Telepítsd fel az Advanced SystemCare 11.1 FREE programot. Nem kell frissítened, mert fizetős lesz. Ha pirossal jelez futtasd a TISZTÍTÁS/ELLENŐRZÉST.

Ez megtisztítja a gépet az internetes szemetektől (malware)

NEKEM EZEKTŐL TOTÁLISAN LEÁLLT A RÉGEBBI GÉPEM.


2. Használj ADBLOCK vagy ADBLOCKPLUST a böngésző programodhoz! A webböngésző kiegészítői között van több féle is.


A web oldalakról jönnek ezek a programok, NEM BIZTOS, HOGY A GÉPEDDEL VAN A BAJ. VÉDD JOBBAN GÉPET A TÁMADÁSOK ELLEN.


Remélem, hogy tudtam segíteni.

2018. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!