Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem xbox játékot, és...

Letöltöttem xbox játékot, és rar formátumú volt de vagy volt bene 15 rar formátum na akkor most melyiket csomagoljam ki? Ha pedig iso akkor mit csináljak azt írjam ki vagy a dvd kiterjesztésű fájlt? I

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 21:35
 1/7 czibles ***** válasza:
95%

teljesen mindeg melyik rar-t tömöríted ki, ki fogja tömöríteni az egészet.

az ISO-t pedig "CD/DVD képfájl"ként írd ki. minden valamire való CD/DVD író program tudja.

2010. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nagyon szűken irtad le és a dvd kiterjesztésüt kell kiirnom vagy mit vagy mindkettőt
2010. jún. 14. 10:24
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
ha annyira sötét vagy, hogy az előző két sor neked tömör volt, akkor ajánlom az eredeti játékokat
2010. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok sötét köcsög te nem irtad jol
2010. jún. 14. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
De bazzmeg elég sötét lehetsz, ha azt sem vetted észre, hogy az első, meg a második válaszoló két külön ember volt.
2010. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát dehogynem te vay az te kisköcsög
2010. jún. 22. 12:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek is csomagold ki.Bármelyiket kicsomagolhatod, az egészet ki fogja csomagolni.Aztán a .iso-ra jobb klikk majd Társítás és Nero esetén Image Files.Ekkor előjön egy ablak, válaszd ki a DVD-t majd elkezdi kiégetni.Ha rendesen letöltötted a játékot, akkor óriási (:D) valószínűséggel futni fog Xbox-on.
2010. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!