Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gmail fiókba tls-sel védett...

Gmail fiókba tls-sel védett fájlt hogyan tudnék megnyitni, a tls-t kikapcsolni? Sos lenne

Figyelt kérdés

2018. máj. 4. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz TLS-el védett fájl alatt? A TLS nem egy titkosítási protokoll, csupán akkor játszik szerepet, mikor egyik szerverről a másikra küldődnek a levelek. Szóval csak a két szerver között vannak TLS-sel (Transport Layer Security) "titkosítva". A TLS-t e miatt nem is tudod kikapcsolni, mivel az szerver oldali.


Szerintem valamit félreértelmeztél. Esetleg leírod részletesebben a problémádat? Nem PGP-ről van szó véletlenül?

2018. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tovabbitottak nekem egy fájlt és nem hogy nem engedi megnyitni mivel le van titkositva es irja h Tls védett
2018. jún. 18. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a gmail írja? Vagy miután letöltötted a fájlt?
2018. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Alapbol nem engedi letölteni

Az emailbe aki kuldte annak a nevénél irta mikor rá kattintottam es ott volt a lakat amire ha ramentem irta h le van védve

2018. jún. 20. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!