Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ennyire pofátlan a telekom?

Ennyire pofátlan a telekom?

Figyelt kérdés
Gyorsító opciós netem van, nem is használom el a napi mennyiséget, most értem haza, bekapcsolom a modemet, sebességet mérek, s az ADSL sebességet hozza. Ennyire pofátlanok? Mire érdemes váltani? Hello data? Nem torrentezek egyébként, szóval undorító.
2018. máj. 5. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert elsődlegesn az ASDLből "táplálkozik" vagyis elsődlegesen ASDL intreneted van, a gyorsító opció csak egy másodlagos opció, az általában akkor kapcsol be, ha hosszabban használod a netet, és nagyobb web oldalt vagy nagyobb fájlt töltesz le.
2018. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt értem, s köszi szépen a választ, de ha éppen 2 gép van a hálózaton, vagy én egyedül felmegyek a Youtubera, sajnos akkor is csak az ADSL sebességet hozza. :S
2018. máj. 6. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:
DSL 10-em van, nemcsak net és wifi, de IPTV is, nem torrentezek, ennek ellenére előfordul,hogy lelassul.
2018. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Telenor Hello datara váltottam. Hihetetlen, hogy nem korlátozzák be, s jóval gyorsabb, mint a telekom a gyorsítós hülyeségével.
2018. máj. 9. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!