Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?

GazdagZoli12576 kérdése:

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Továbbtanulás céljából szeretnék venni egy laptopot. Egész pontosan 147.000 Ft-om lenne rá. Nem játszanék rajta, kizárólag neteznék, filmeznék, Office-alkalmazásokat használnék. Fontos lenne, hogy egy 256 GB-os SSD legyen benne, a képernyő felbontása pedig FULLHD legyen.


Előre is köszi a válaszokat!



2018. máj. 7. 19:48
 1/3 anonim válasza:
2018. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Abban bíztam, hátha olyan oldalt kapok, ami nincs fent árukeresőn, mert ezeket már mind láttam, de ezek vagy drágábbak, mint a maximum ár, vagy pedig AMD-s proci van benne, amit annnyira nem ismerek, nem tudom ,hogy jó-e.
2018. máj. 8. 16:59
 3/3 anonim válasza:
A lányom tavaly vett egyet. Végig járta a szakboltokat és az eladókat faggatta, hogy mi miért annyi amennyi. Végül 130 ezerért kapott egy neki megfelelőt. Az eladók sem egyformák. Olyat kell keresni aki ért is hozzá
2018. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!