Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti melyik Operációs rendszert...

Ti melyik Operációs rendszert ajánlanátok nekem, és melyik hdd re tegyem?

Figyelt kérdés

Igazából játzsani illetve videót vágni (sony vegas) szeretnék ezen a gépen és nem tudom mit használjak illetve melyik dhddre tegyem?

Gépem:

proci: x4 845 4core 4 string 3.50ghz

vidikari: r7 360 oc 2gb ddr5

ram: 2x4gb 1600mhz

alaplap: assrock fm2a68+dg3

2db hdd: fujitsu mht2060bh ~50gb 5400rpm

hiatchi hts54755 ~500gb 5400rpm



2018. máj. 8. 15:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor tedd arra! Nem vitatkozom, nem az én gépem...
2018. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az 50 gigás még elmenne, csak az ilyen merevlemezekk borzasztó lassúak és visszafogná a géped, én a gépbe sem szerelném, a nagyobbra telepítsd, amúgy nem ártana egy ssd, nem túl gyorsab a laptop merevlemezek, egy Adata SU800 kicsivel 10ezer fölött kapható.

Jelenleg még el lehet lenni a windows 7 Home Premium 64 bites változatával, de próbáld ki, hogy neked mennyire tetszik a Windows 10

2018. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

" driverek nincsenek összesen 2 giga, a windows meg frissítésekkel 34gb."


Plusz a hiber.sys kábé 8 GB.

A lapozófájl 16GB


Már nem elég. Persze ezt ki lehet kapcsolni, át lehet tenni másik partícióra de majd te elmagyarázod alkalomadtán neki.


Ja a májusi nagy win10 frissítés eredménye egy 20GB-os windows.old mappa pluszban az oprendszer mellé. Vajon ezt automatikusan átmásolja telepítéskor az oprendszer vagy letörli, hogy probléma esetén ne lehessen visszaállítani az oprendszert??


Megannyi kérdés és mind a kis p.csányi partíció miatt...

2018. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!