Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van ez? (Fortnite)...

Miért van ez? (Fortnite) Többi lent.

Figyelt kérdés

i3-4170

Nvidia GT 730 2gb dedikált

6GB ram

Win 7 64bit


Ezen a gépen a fortnite bárhogyan állitom a felbontást nem tudom ugy megcsinálni,hogy állandó 60fps-el mennyen,való igaz,ha a 3D-s Resolution-t nagyon levenném,akkor menne 100fps-el is,de akkor nincs értelme játszani vele,a gépigény.hu szerint állandó 60+ fps-em kellene,hogy legyen 720p-be,tudom,hogy nem minden helyen lesz annyim,de akkor is,szerintem valami probléma lehet itt.Mellesleg egyik ismerösömnek Dual Core,integrált 1GB-os amd-s videókártyával és 4gb ram-al 80-100fps között megy,ugy,hogy nagyobb 3D-s Resolution-al játszik mint én,Teamviewer-el le is ellenöriztem,és nem kamu,80-100fps között megy a játék általában és szépen néz ki a játék is,nincsenek benne pixelek annyira mint nekem a 50-60fps-el beállitott játéknál.Válaszodat elöre is köszönöm.



2018. máj. 8. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert az az 1 gigás kártya erősebb, mint a tied... Egy GT730-tól ne várj semmit, alacsony fogysztású, HTCP-kbe szánt videokártya. A 2GB-ot pedig az életben nem fogja megtölteni, elég nagy lehúzás.
2018. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!