Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakiből eSportoló?

Hogyan lehet valakiből eSportoló?

Figyelt kérdés
Jelenleg 12éves vagyok és CS:GO-ba szeretnék eSportoló lenni! Hogyan válhat valakiből eSportoló?

2018. máj. 13. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresel egy csapatot es versenyeken indulok. ennyi
2018. máj. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon sehogy. A felnőtt társadalom elítéli, a szülők ellenzik (egyébként igazuk is van), full-time szponzorok nincsenek, munka és tanulás mellett pedig lehetetlen a napi 12 óra edzést kivitelezni.
2018. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 moozygoo ***** válasza:

Kapcsolatok kellenek gondolom.


Mikor kicsik voltunk nekünk is ilyen hülyeségek jártak az eszünkben, tanulj inkább és végezz majd el egy szakmát, sokkal biztosabb jövő elé fogsz vele nézni, és megbecsültebb ember leszel.

2018. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem anyukám egyáltalán nem ellenzi és azt mondja ,hogy ha én felnőtt leszek akkor már lesz ilyen Magyarországon.
2018. máj. 13. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: Olyan időket viszont nem tudok elképzelni, hogy ha egy csaj az első randin megkérdezi, mi a foglalkozásod, és azt hallja: "hivatásos videojátékos vagyok", ne jutna eszébe valami sürgős dolog, amit épp most el kell intéznie.

Korombeli (40 éves) embertől is megkaptam már, hogy épelméjű felnőtt ember nem játszik videojátékokkal. Nem egy, de minimum 2-3 generáció kell még, hogy elfogadottá váljon idehaza ez a dolog.

2018. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia, fiatal voltam 13 éves amikor elkezdett érdekelni a csgo, akkoriban volt egy nagy magyar siker mikor a Flash-Bodito-Gabesson-Foda-Alexrad ötös lejutott egy LAN-ra, egy nagyon neves külföldi LAN-ra és rákaptam az ízére, hogy majd belőlem is lehet valami. De nem lett, rengeteg időt és energiát pakoltam a csgo-ba, és mind fölöslegesen, ahogyan a fent említett ötös is. Nekik még szerintem a mai napig nem térült meg, ehelyett elvégezhettek volna 1 egyetemet, vagy bármi mást csinálhattak volna, nem éri meg. De ha most se tudtalak lebeszélni akkor figyelj: A csgo-ba nagyon fontosak a technikai dolgok, megfelelő egér,egérpad,füles, 144hz-es monitor, illetve 150+ FPS. Továbbá angolul tanulj meg, mert a magyar scene (magyar közeg (?) ) nagyon rossz. Nagyon nehéz kitűnni, nagyon ellenséges az egész közeg, én külföldön probálkoznék hátha jobb (bár onnan nincs konkrét tapasztalatom). Összegezve én nem ajánlom, inkább mozogj, ismerd meg a világot, olvass könyveket, hallgass zenét, vagy akár játsz csgo-t, de csak funból, a haverjaiddal. Ha nincsenek barátaid akkor ismerkedj emberekkel, köss barátságokat akár az interneten keresztül. Nem éri meg se a pénzt, se az időt, se az energiát belefektetni a dologba, ha bármi más kérdésed van akkor írj privátban nyugodtan! :)
2018. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!