Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Autórádió és telefon összekötés?

Autórádió és telefon összekötés?

Figyelt kérdés

[link]


KENWOOD KRC-277YG típusú autórádióba [link]

szeretném telefonról bevinni a hangot hogy az autó hangszóróján szóljon de hiába kötöttem össze az alábbi kábellel

[link]

nem sikerül.


a rádión található port nem bemenet hanem inkább kimenet?

vagy más a gond?


2018. máj. 14. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak Bluetooth-os kapcsolattal lehetne megoldani, de ha a rádióban nincs bluetooth...
2018. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Norbi1290 nevű felhasználó válasza:

Szerintem csak Bluetooth-os kapcsolattal lehetne megoldani, de ha a rádióban nincs bluetooth..."


Szerintem meg ha nem értesz ennyire sem hozzá akkor inkább ne szólj hozzá! ;)


JackKábeles kazetta [link] is megoldás, csak az még úton van kínából kábelem viszont már megvan, ezért ezzel akarom megoldani...


ráadásul minden bizonnyal van célja hogy

1) létezik ilyen kábel

2) létezik ilyen csatoló a rádión.


Persze mint mondtad a bluetooth is megoldást jelenthez, viszont messze nem az egyetlen megoldást, sőt még abban is lehet bluetooth amiben gyárilag nincs, ez mondjuk kissé zsebbenyúlósabb téma, mondjuk nem olyan vészes, de én nem ezt választottam mivel van egyszerűbb is.

2018. máj. 14. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést hogy segíteni próbáltam. Reported.
2018. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elnézéskérés elfogadva, habár továbbra sem értem minek szólsz hozzá olyan témához amiben nyilvánvalóan erősen hiányos a rálátásod.
2018. máj. 16. 20:47
 5/5 A kérdező kommentje:

Végül is vettem egy transmittert kéztől,


nos valóban van egy kis alapzaja ami persze annyira nem zavaró de van.


Rendeltem eBay ről egy kazit is, egy hónap míg megjön de kíváncsi leszek arra is.

2018. máj. 18. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!