Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows10 ben az edge alapérte...

Windows10 ben az edge alapértelmezett böngésző nem támogatja a javát és a fleshet? Achrome meg a Firefox sem támogasák már a javát és a flest?

Figyelt kérdés

Az edge böngésző gyorsabb a internet Explorertől amit észre is vettem de sok javás oldalt nem tudok meg nyitni , pl cset oldalt amihez java kell de ugyanezt az oldat az internet expolorer ben betudom hozni ami ugye már elavult böngésző , se firefoxban se chrom ban nem működnek a javás oldalak és a flesh tartalmu oldalak sem nagyon.

Ha az edgébe rá megyek a bővitmények menüre csak az áruházat hozza be és ajánlatokat ad be mien bővitményt tudok telepiteni , a keresőbe be irtam java meg Flesh kulcsszakat de nem adta ki őket , amúgy a legujabb java fent van a gépemen csak az internet explorerben lássa a java bővítményt.

De a edge , Firefox meg chrom ban a java és a flesh helyet van másik helyetesitő bővitmény ami alkalmas a javát futtató oldalakhoz meg a flesh oldalakhoz ?


2018. máj. 15. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért nem adja ki, mert azt Flashnek kell írni.
2018. máj. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül, ugyanis a Java és főleg a Flash borzasztóan elavult rendszerek, amik böngészőben futtatva komoly biztonsági kockázatot jelenthetnek (hacker támadások, stb), ezért a legtöbb modern böngészőben alapból le vannak tiltva.

[link]

2018. máj. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom mert olvastam forum oldalokon hogy 2 éve megszünteték a legtöbb böngészöből a flasht meg a javát de az internet explorerben hogy hogy még bent hagyták őket ? És olyankor mit lehet akkor tenni ha én a chromal akkom behozni a javás oldalakat pl a csetet amihez java kell ? nics más hasonló java kliens ami helyetesiti a javát ?

Én innen szoktam letölteni a javát [link]

De ha telepítem akkor csak az eyploreeben ismeri fel a bővítményt , se a Firefox se a chrome és a viszonylag új bngészö az edge se ismeri fel a java plugin bővítményt.

Ha az internet Explorerben sem lesznek már támogatva mert forumon olvastam itt is idővel megszünek akkor mi lesz ? Semmien böngészővel nem lehet akkor se Flash se java oldalakat behozni ? Vagy az adobe Flash helyet html5 lesz ami majdnem ugyanaz minta Flash és a java helyet más lesz ?

2018. máj. 15. 10:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, HTML-el helyettesítik az összes Flasht, a különálló Java bővítmények meg el fognak tűnni (az integrált Java tartalmakat kiválóan futtatja az összes böngésző). Sajna ezzel sok régi netes tartalom is halálra van ítélve.
2018. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!