Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 nem indul, megoldás...

Windows 10 nem indul, megoldás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A bejelentkezési képernyőig bejön ,tök normálisan.

Beírom a jelszót és utána sokáig tölt. Az asztal beadja pár másodpercre aztán fekete lesz a kép.

Nem fagy le a gép,nem rossz a monitor. Amint megnyomom az Alt+Ctrl+Delete kombinációt tök gyorsan bejön a piros háttér a lehetőségekkel (feladatkezelő stb) viszont ha megnyitom a feladatkezelőt azt látom,hogy "egy alkalmazás sem fut".

De kép továbbra sincs ,csak a gombok (Ctrl+Alt+Delete) megnyomása után és akkor is csak azt a menüt látom.

Azt vettem észre (már a bejelentkező képernyőn),hogy azt írja ,hogy nincs hálózat ,pedig be van dugva a net ,világít is (2 helyen is kipróbáltam) ,net is van (telefonon,laptopon).

Csökkentett módos indításnál is ugyanez.

Rendszervisszaállítást nem enged,hibát ír (nem írja ,hogy mi a hiba)

Valami megoldás?



2018. máj. 15. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Rakd újra.
2018. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Windows10-nél alapból van olyan lehetőség ,hogy visszaállítja a rendszert lemez meg minden nélkül...na a baj az,hogy az sem működik (ahogy már írtam)
2018. máj. 16. 10:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyi még ,hogy ha csökkentett módban indítom akkor "sihost.exe -Rendszerfigyelmeztetés Unkown Hard Error" üzenet jelenik meg
2018. máj. 16. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!