Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Majdnem tonkretettem az új...

Majdnem tonkretettem az új pendreivom. Szerintetek is hülye vagyok?

Figyelt kérdés

Megvettem ezt a pendrivot. Es azt hittem hogy a jobb oldalon az egy kupak es le kell húzni. Es erővel próbáltam széthúzni aztán rájöttem hogy ezt pont fordítva kell. Igy össze kell nyomni. Es úgy lehet bedugni a gepbe. De nem ment tönkre legalábbis eddig. Úgy sajnálom szegeny pendrivom.

[link]



2018. máj. 16. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kozleskenyszered mindenesetre van... A reggelid reszleteit is megosztod, hogy leesett egy kanalnyi tejbegriz es majdnem ralepett a cica, de aztan megse es most huuuuu de sajnalod szegenyt mert hat biztosan hogy megijedhetett?
2018. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyanítom igencsak fiatal lehetsz. Hülyének nem neveznélek, de azért érdemes lenne legközelebb belegondolni, vajon miért nem jön le az a "kupak". Ettől nem lett semmi baja egyébként az eszköznek.
2018. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2018. máj. 16. 18:07
 4/4 tabaki ***** válasza:
Az történet okvetlenül nagyobb nyilvánosságot érdemel. A „Nóci majdnem elejtette a mobiltelefonját” című sokkoló hír már kezdi fényét veszteni az évtizedes patina alatt, végre megvan az új szenzáció, amely újfent fölrázza a tespedt közvéleményt. És ismét büszkeségtől dagadhat a honfiúi/honleányi kebel: A bámulatos kaland megint csak ebben a kis tejjel-mézzel folyó hazában következett be, kultúrfölényünk immár sokadjára ragyogta túl a nagyobb nemzetek lélektelen tengődésének sivár eseménytelenségét.
2018. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!