Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új steam fiókon nem engedi...

Új steam fiókon nem engedi hogy legyenek barátaim csak ha feltöltök 5Eu-t, de ha steam kóddal aktiválok játékot az számít?

Figyelt kérdés

CS:GO-ból bannolták a steam accountom.Csináltam egy másikat de kell 5 euro hogy tudjak barátokat szerezni,

beaktviválni egy 15 euros pubg vagy 5 euros csgo kulcsot amit interneten lehet venni, megéri?Akkor sem tudok majd barátok hozzáadni vagy igen?Esetleg tippek hogy ilyen esetben mit tudok tenni?Válaszokat várom és előre is köszi:)



2018. máj. 18. 14:56
 1/5 anonim válasza:
Akkor se fogsz tudni. Nekem is az volt hogy g2an megvettem aztán beaktiváltam és nemengedte, csak amikor feltöltöttem 5 eut.Szoval muszály lesz.
2018. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Steamen kell vásárolnod valamit vagy feltölteni 5 eurot.
2018. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz jó, akkor sem ha ajándékba kapsz.
2018. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Elég gáz hogy ez így van, pénz nyelőek, na mindegy, köszi.
2018. máj. 18. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Elég gáz hogy ez így van, pénz nyelőek, na mindegy, köszi."


Bizonyos átverések, úgynevezett "scammerek" ellen lett bevezetve ez a dolog.

2018. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!