Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Akinek Xiaomi Mi A1 telefonja...

Akinek Xiaomi Mi A1 telefonja van, az írna nekem véleményt adni róla?

Figyelt kérdés
Ilyet telefont szeretnék, és kíváncsi vagyok, hogy akinek van ilyen, annak mi a véleménye róla. Gondolom a videókban, amik erről szólnak, azért nem a telejes igazságot tükrözik.
2018. máj. 18. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb. három hétig volt nálam, alig akartam visszaadni, pedig a saját telefonom egy Huawei P20 Pro. Az árkategóriájában jelenleg SEMMI sem tud a Mi A1 közelébe kerülni, de még 90-100 ezer Ft körül is csak kevesen.
2018. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ilyen telefonja van az egyik baratnomek, es tenyleg az arahoz kepest nagyon jo, viszont ahogy en lattam eleg gyenge minosegu a kameraja, es lehet hogy csak kezdo kepernyo zar feloldasakor de elegge laggol a billentyuzet
2018. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!