Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Deep weeb elérhetőség a...

Deep weeb elérhetőség a legális tartalmak miatt?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan címeket kapni ahol érdekességek vannak mert szeretnék fellátogatni az oldalra. Nem nem akarok illegális dolgokat nem ez a célom bár ehhez senkinek sincs köze.

2018. máj. 18. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

 

Első körben nem árt tudnod, hogy a deep web és a dark web nem ugyanaz. A kérdésed alapján te a dark weben akarsz mászkálni, a deep web egyszerűen azokat az oldalakat jelenti, amelyeket a keresők nem tudnak indexelni. Ha semmi illegális dolgot nem akarsz, írd be google-ba, hogy "dark web links", egy nagy csomó linkgyűjtő oldalt kapsz.


Amúgy szerintem csalódni fogsz, a legális linkek semmivel sem rejtélyesebbek és különlegesebbek, mint a nyílt weben, csak nem ott vannak.

2018. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a jelentésükkel de csak a kíváncsiság miatt néznék szét.
2018. máj. 18. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
És még mindig nem tudjuk hogy deep vagy dark...
2018. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szegény előttem válaszoló, még a mai napig nem tudja, hogy deep vagy dark webre célzott a kérdező. :(
2020. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!