Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hasznos dolog a digitális...

Hasznos dolog a digitális képkeret? Várom a véleményeket, hol érdemes meg venni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem tartom hasznosnak.

Ez is olyan full high tech hasztalan giccs, mint amilyen a lávalámpa volt egy időben például Amerikában. Egyszer majd kimegy a divatból.


Egy kis LCD kijelző amúgy sem tudja ugyan azt visszaadni, mint egy valódi kép.

2010. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kaptam én is ajándékba egyet, de továbbadtam. Semmi értelme.
2010. jún. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaaj az tök jó, csak én inkább egy követ vennék, mert annak nagyobb a haszna.
2010. jún. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam Romániában egy fotókiállítás megnyitóján, lényegében egy ismerősöm kiállítása volt, sok szép képpel, tényleg jól elkapott pillanatokkal... A dolog ott volt elcseszve, hogy kiakasztottak 6 db ilyen digikeret csodát és az volt a kiállítás maga... Szerintem pocsék volt, ezt finoman meg is mondtam az ismerősnek, hogy akár zokon veszi, akár nem, ez bizony stílustalan és nagyon lerántja a képek színvonalát is. Viszont anyámnak vettem egy 1,8"-as fotós kulcstartót, és tökre örül neki, mostmár tudja szinte mindig mutogatni az unokákat a szomszédoknak. Arra éppen megfelelnek ezek a kütyük, másra viszont egyáltalán nem. Legalábbis szerintem.
2010. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!