Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megoldani hogy...

Hogyan tudnám megoldani hogy a telefon ne torzítsa a zenét miközben hallgatom?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vettem egy Huawei Mate 10 Lite nevű okostelefont. Ezt megelőzően még kettő telefont használtam. Egy Blackview R6-ot és egy Iphone 5C-t. Megtartottam az Iphone fülhallgatóját és azóta használtam a telefonjaimhoz mivel elég szép hangzása van. A Blackview-nál semmi probléma nem volt vele, de mióta meg van a Huawei nemrégiben felfedeztem egy olyan problémát, hogy mikor hallgatom a zenét eltorzítja az adott hangot vagy esetleg lehalkítja. Édesapámnak volt egy régebbi telefonja (Samsung Galaxy Note) ami ugyanezt csinálta csak ott nem Iphone füles volt használatba. Egyébként próbáltam pl. Samsung Galaxy J5 2017-el is, de azzal is tökéletes. Nem lehet a telefonomban valami funkcióval kikapcsolni vagy átállítani hogy ne torzítson? Esetleg programot letölteni erre a célra? Egyébként próbáltam a telefonomon pl. VLC-vel is de ugyan az az eredmény. Ott is torzít csak nem olyan sokat. Van "agyigledugós" fülhallgatóm amivel még nem véltem felfedezni ilyen problémát, csak kényelmetlen a használata. Új, JÓ fülesre pedig nem szeretnék kiadni x5-6ezer forintokat ami kényelmes és jó hangzása van. Szóval legyetek szívesek segítsetek.

#fülhallgató ##musicplayer
2018. máj. 22. 20:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!