Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit hova kell kötni az 5.1...

Mit hova kell kötni az 5.1 hangcucc számítogép alaplapjára?

Figyelt kérdés

Az alaplap támogatja a 5.1/7.1 hangrendszereket de nem tudom mit hova kell kötni mert 2.1 be szól jelenleg.


Alaplap: GA-EP45-UD3P

Hangcucc: Trust Vigor 5.1


2018. máj. 24. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig elég könnyű. Megnézed az alaplap leírását. Abban benne kell lenni, hogy mit hova dugj be. Viszont nyilván ahhoz, hogy 5.1 -ben szóljon, ahhoz olyan dolgot kell hallgatni ami 5.1-es. Egy sima sztereo mp3 nem fog 5.1 -ben szólni. Indíts el egy 5.1-es filmet. Esetleg a hangkártyához adott programot is konfigurálni kell.
2018. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor se jó. youtube-on van surround test. Se a center se a hátsók nem szólnak. Már most ideges vagyok
2018. máj. 24. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne youtube-ról teszteld, keress a neten letölthető dolby surround teszteket! Anno én is próbáltam pár youtube-os tesztet, stereoban szólt,térhangzás sehol. Egyébként milyen alaplap? Nézz szét a hangvezérlő beállításokban is,melyik csatalkozó melyik hangfal-párhpz van kiosztva, kell e valamit módosítani stb.
2018. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Windowson belül engedélyezni kellett, de minden szól már, de ami csak sztereóra van kiépítve az nem szól csak 2.1.-be. Köszönöm a Két válaszoló segítségét!
2018. máj. 25. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!